Sort by
  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★½

  • Love at First Sight

    ★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • The Nun II

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Global Pursuit

  • Trap Jazz

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★½

  • Soulcatcher

    ★½

  • The Monkey King

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • Circus Maximus

    ★★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Kevin Hart: Reality Check

    ★★★★

  • Paradise

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Carl's Date

    ★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • The Perfect Find

  • The Flash

  • Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Fast X

    ★½

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Big George Foreman

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★½

  • Quasi

  • Ghosted

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Hunger

    ★★½

  • In the Valley of the Moon

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★

  • Clock

    ★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • The Unheard

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★½

  • Noise

    ★½

  • Boston Strangler

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Things Could Always Be Worse

    ★★★½

  • Tetris

    ★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • The Donor Party

  • Champions

    ★★½

  • We Have a Ghost

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★

  • Reality

    ★★★

  • A Love Story from the Streets

    ★½

  • Matt Rife: Matthew Steven Rife

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Jackals & Fireflies

    ★★★½