• Glass

    ★★½

  • Grand-Daddy Day Care

  • Escape Room

    ★★★

  • Holmes & Watson

  • Leprechaun Returns

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Venom

    ★★½

  • Halloween

    ★★★★

  • The Predator

    ★★½

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★

  • The Nun

    ★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Slender Man

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Tag

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★½

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Tomb Raider

    ★★½

  • Game Night

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Peter Rabbit

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★½

  • Early Man

    ★★★

  • Insidious: The Last Key

    ★★

  • Ratburger

  • Bright

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Daddy's Home 2

    ★★★

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Jigsaw

    ★★

  • Justice League

    ★½

  • Coco

    ★★★★½

  • The Babysitter

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Happy Death Day

    ★★★½

  • Creep 2

    ★★★★

  • Jeepers Creepers 3

  • Cult of Chucky

    ★½

  • Gerald's Game

    ★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • It

    ★★★★

  • Leatherface

    ★★

  • Victor Crowley

    ★★½

  • The Emoji Movie

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Annabelle: Creation

    ★★★½

  • Despicable Me 3

    ★★★

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★½

  • Cars 3

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

    ½

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Alien: Covenant

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • The Fate of the Furious

    ★★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★