• Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • The Fate of the Furious

    ★★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★

  • Fist Fight

    ★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • A Ghost Story

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Trolls

    ★★½

  • Split

    ★★★½

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★½

  • Sing

    ★★½

  • Arrival

    ★★★★★

  • Suicide Squad

    ★★

  • Jason Bourne

    ★★

  • The Young Offenders

    ★★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★

  • Finding Dory

    ★★★

  • Now You See Me 2

    ★½

  • The BFG

    ★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Sausage Party

    ★★½

  • Hush

    ★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • The Boy

    ★★½

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★

  • Billionaire Boy

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Daddy's Home

    ★★★

  • Krampus

    ★★★

  • The Good Dinosaur

    ★★½

  • Spectre

    ★★★

  • Hotel Transylvania 2

    ★★★

  • An Inspector Calls

    ★★★½

  • The Bad Education Movie

    ★★½

  • Fantastic Four

    ★½

  • Goosebumps

    ★★★

  • Pixels

    ★★

  • Ant-Man

    ★★★

  • Ted 2

    ★★½

  • Minions

    ★½

  • Inside Out

    ★★★½

  • Insidious: Chapter 3

    ★½

  • Jurassic World

    ★★★½

  • Circle

    ★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★½

  • Furious 7

    ★★★★

  • Get Hard

    ★½

  • The Final Girls

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

    ★★★★

  • The Witch

    ★★★★

  • The Boy in the Dress

    ★½

  • The Interview

    ★★★

  • Annie

    ★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • Paddington

    ★★★★

  • Dumb and Dumber To

    ★★½

  • The Bélier Family

    ★★★

  • Interstellar

    ★★★★

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • John Wick

    ★★★★

  • Annabelle

    ★★½

  • Gone Girl

    ★★★★½

  • Nightcrawler

    ★★★★