Lewis has rated 25 films ★★ .

  • Hop

    ★★

  • Minions

    ★★

  • Dirty Grandpa

    ★★

  • Beverly Hills Chihuahua 2

    ★★

  • Beverly Hills Chihuahua

    ★★

  • Black Mirror: The Waldo Moment

    ★★

  • Hurricane Bianca

    ★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★

  • Independence Day

    ★★

  • Jack Frost

    ★★

  • Adrift

    ★★

  • Night at the Museum: Secret of the Tomb

    ★★

  • The Hustle

    ★★

  • Beauty and the Beast

    ★★

  • The Jungle Book

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

    ★★

  • Leap Year

    ★★

  • The Shaggy Dog

    ★★