Lexi Rose has logged 13 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
It Follows

It Follows

2014
×
★★★½
Edit this entry  
27
Mandy

Mandy

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Maniac

Maniac

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
This House Has People in It

This House Has People in It

2016
×
Edit this entry  
21
Life Itself

Life Itself

2018
×
Read the review Edit this entry  
20
Too Many Cooks

Too Many Cooks

2014
×
Edit this entry  
15
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Tully

Tully

2018
×
★★★½
Edit this entry  
08
Puzzle

Puzzle

2018
×
★★½
Edit this entry  
07
Hot Summer Nights

Hot Summer Nights

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Searching

Searching

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Juliet, Naked

Juliet, Naked

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry