lex🌻 has logged 13 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Mom and Dad

Mom and Dad

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Garfield

Garfield

2004
×
Read the review Edit this entry  
10
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Lion King 1½

The Lion King 1½

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Circle

The Circle

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Oculus

Oculus

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Veronica

Veronica

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hush

Hush

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Breadwinner

The Breadwinner

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry