RSS feed for leylamaría

leylamaría has logged 13 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
The Goldfinch

The Goldfinch

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Goldfinch

The Goldfinch

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Once Upon a Time... in Hollywood

Once Upon a Time... in Hollywood

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
My Own Private Idaho

My Own Private Idaho

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Milk

Milk

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry