Sort by
  • Scream VI

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Stutz

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • The Independent

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Significant Other

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Till

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★