Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Suzume

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★

  • The Menu

    ★★★

  • Winter Boy

    ★★★½

  • Bread and Salt

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Angry Annie

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Close

    ★★★★

  • Broker

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Little Nicholas

    ★★★½

  • Cairo Conspiracy

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Our Father

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Tall Girl 2

  • I Want You Back

    ★★

  • Uncharted

    ★★

  • Marry Me

    ★★

  • The Exiles

  • Goodbye Jerome!

    ★★★★½

  • The 355

    ★★★

  • Death to 2021

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★★