• Dracula: The Original Living Vampire

    ½

  • Entropy

  • Arctic Void

    ★★

  • The Great and Terrible Day of the Lord

    ★★

  • Dead Asleep

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • The Whole Truth

    ★★½

  • Taste of Blood

    ½

  • Freddie Mercury: The Final Act

    ★★★★

  • Devil's Triangle

    ★½

  • Chhorii

    ★★½

  • Fresh Meat: Jeffrey Dahmer

    ★★★½

  • The Curse of Von Dutch: A Brand to Die For

    ★★½

  • Night Night

    ★½

  • Mr. Saturday Night

    ★★★½

  • Gravis Terrae

    ½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • 13 Minutes

    ★★★

  • White Sky

    ★★★

  • The Thing Inside Us

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Antlers

    ★★

  • House of Secrets: The Burari Deaths

    ★★★½

  • The Rescue

    ★★★★

  • The Secret of Sinchanee

    ★★½

  • Night at the Eagle Inn

    ★★★

  • The Manor

    ★★★★

  • The Last Inn

  • A Sinister Sect: Colonia Dignidad

    ★★★★

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Monsters Inside: The 24 Faces of Billy Milligan

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★★½

  • The Humans

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Untold: Breaking Point

  • The Unlit

    ★★

  • Countdown: Inspiration4 Mission to Space

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★½

  • The Last Rite

    ★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

  • Untold: Caitlyn Jenner

    ★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Risen

    ★★

  • Martyrs Lane

    ★★★★

  • Don't Say Its Name

    ★½

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

    ★★½

  • Untold: Deal with the Devil

    ★★★½

  • Ted Bundy: American Boogeyman

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★½

  • Aftermath

    ★★

  • Bottle Monster

    ½

  • Hum

    ★½

  • Free Guy

    ★½

  • Destination Marfa

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • Demonic

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Old

    ★★★½

  • The Nest

    ★★★½

  • Nitram

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

  • Blood Born

    ★★★½