• Tenet

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • The King

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Men in Black: International

    ★½

  • Ma

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Yesterday

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★½

  • Pet Sematary

    ★½

  • Us

    ★★★★★

  • Stuber

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Cold Pursuit

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

  • Glass

    ★★★★

  • Holmes & Watson

  • Vice

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Robin Hood

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Green Book

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • Kin

    ★★★½

  • First Man

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Tag

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Ready Player One

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • The Long Dumb Road

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • 12 Strong

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Wonder

    ★★★★½

  • Pottersville

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★★

  • Justice League

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Happy Death Day

    ★★★

  • Only the Brave

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • The Ritual

    ★★★★

  • It

    ★★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★