Sort by
  • Wonka

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★

  • Noel Miller: STOP CRYING

  • Joe Pera: Slow & Steady

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • El Conde

    ★★★★★

  • Spiderman: Lotus

    ½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • SCARING THE HOES: DLC Pack

  • Barbie

    ★★★★

  • I'm a Virgo

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Educated Cowboys

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Self Reliance

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • EVANGELION:3.0(-46h)

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Josh Johnson: Up Here Killing Myself

  • Creed III

    ★★★★½

  • Jackals & Fireflies

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★½

  • Legion of Super-Heroes

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Passages

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Fremont

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Spirited

    ½

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Berserk: The Golden Age Arc – Memorial Edition

    ★★★★★

  • Entergalactic

    ★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

  • White Noise

    ★★★★½

  • New Gods: Yang Jian

    ★★

  • The Smiling Friends Go to Brazil!

  • Prey

    ★★★★

  • Milestone Generations

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • We Cry Together

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★