Sort by
  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Darklands

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Black Bird

    ★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Nude Tuesday

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • The Stranger

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Senior Year

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Deadstream

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Dark Glasses

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Piggy

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½