Sort by
  • Fast X

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • The Nine Lives of Vince McMahon

  • Dangerous Breed: Crime. Cons. Cats.

  • Hellraiser

  • The Munsters

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • They/Them

  • Valentine

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Return to Seoul

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Under the Banner of Heaven

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Look At Me: XXXTENTACION

  • The Lost City

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★½

  • Living

    ★★★

  • Resurrection

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • The Housewife & the Shah Shocker

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Ferny & Luca

  • INU-OH

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★

  • Old

    ★★★★

  • JFK Revisited: Through the Looking Glass

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★

  • After Yang

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★½

  • Vice Versa: Chyna

    ★★★½

  • The Housewife and the Hustler

  • Like A Rolling Stone: The Life & Times of Ben Fong-Torres

  • Jun Kasai Crazy Monkey

    ★★★

  • Biography: Ultimate Warrior

    ★★½

  • F9

    ★★★★

  • Lady Buds

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • SANKARA

  • Bad Trip

    ★★★

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

  • Nobody

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Without Getting Killed or Caught

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★½

  • Murder Among the Mormons

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★★

  • El Planeta

    ★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★

  • Censor

    ★★

  • The Little Things

  • We Are

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Education

    ★★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★★

  • Alex Wheatle

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ★★★★½

  • Lovers Rock

    ★★★½

  • 69: The Saga of Danny Hernandez

    ★★