Sort by
  • Paper Lives

    ★★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • Superintelligence

    ★★★

  • Holidate

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★★

  • All Together Now

    ★★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Last Christmas

    ★★★★★

  • Tall Girl

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

  • Murder Mystery

    ★★★★★

  • Aladdin

    ★★★★★

  • Someone Great

    ★★★★★

  • The Perfect Date

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★★

  • Five Feet Apart

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Isn't It Romantic

  • Aquaman

    ★★★★★

  • The Princess Switch

    ★★★★★

  • Stella's Last Weekend

    ★★★★★

  • Nappily Ever After

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★★★★

  • Little Italy

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★★★

  • Skyscraper

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Ocean's Eight

    ★★★★★

  • Tag

    ★★★★★

  • Adrift

    ★★★★★

  • The Kissing Booth

    ★★★★★

  • Life of the Party

    ★★★★★

  • Dude

  • I Feel Pretty

    ★★★★★

  • The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

    ★★★★★

  • Midnight Sun

    ★★★★★

  • Summer '03

    ★★★★★

  • Blockers

  • Little Forest

  • Every Day

  • Irreplaceable You

    ★★★

  • Love, Simon

  • When We First Met

  • Forever My Girl

  • Never Goin' Back

    ★★★★★

  • Hot Sweet Sour

  • Father Figures

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • A Christmas Prince

  • Wonder

    ★★★★★

  • Time of Happiness

  • Daddy's Home 2

  • Please Stand By

    ★★★★★

  • Justice League

    ★★★★★

  • Coco

  • Breathe

  • The Mountain Between Us

  • Home Again

  • Lady Bird

    ★★★★

  • The Hitman's Bodyguard

  • Logan Lucky

  • The Son of Bigfoot

  • #realityhigh

  • Spider-Man: Homecoming

  • Rough Night

  • Despicable Me 3

  • Rip Tide

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul