RSS feed for likexritual
  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Just Mercy

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Waves

    ★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • A Hidden Life

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • The Highwaymen

    ★★½

  • Us

    ★★½

  • Good Boys

    ★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★½

  • Long Shot

    ★★★

  • The Beach Bum

    ★★★★½

  • Triple Frontier

    ★★★½

  • Light of My Life

    ★★★★½

  • What Men Want

    ★★★

  • Paddleton

    ★★★½

  • Luce

    ★★★½

  • Monos

    ★½

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★½

  • Honey Boy

    ★★★★★

  • American Factory

    ★★★★

  • Share

    ★★★★

  • The Farewell

    ★★★★½

  • Native Son

    ★★½

  • Apollo 11

    ★★★★½

  • Fyre

    ★★★★

  • Vice

    ★★★½

  • The Mule

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Instant Family

    ★★★½

  • Mary Queen of Scots

    ★★½

  • Creed II

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★

  • Savage

  • Night School

    ★★★½

  • Overlord

    ★★★★

  • Hold the Dark

    ★★★★

  • Green Book

    ★★★★

  • American Woman

    ★★½

  • High Life

    ★★½

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★★

  • mid90s

    ★★★★★