RSS feed for likexritual
  • The Irishman

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • A Nightmare on Elm Street

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Psycho

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Monos

    ★½

  • Punch-Drunk Love

    ★★★★★

  • The Godfather: Part II

    ★★★★½

  • The Godfather

    ★★★★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★★

  • Léon: The Professional

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★

  • Superbad

    ★★★★½

  • The Matrix

    ★★★★