• Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Fight Club

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • Alice Through the Looking Glass

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★½

  • Climax

    ★★

  • A Bug's Life

    ★★★

  • Take Your Pills

    ★★★

  • A Fistful of Dollars

    ★★★

  • For a Few Dollars More

    ★★★½

  • Rags

    ★★½

  • Rashomon

    ★★★½

  • Finding Nemo

    ★★★½

  • American Psycho

    ★★★★

  • Spider-Man

    ★★★½

  • Spider-Man 2

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★½