• The Croods: A New Age

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Red Screening

    ★★

  • Nasha Natasha

    ★★½

  • Fear City: New York vs The Mafia

    ★★★

  • Strasbourg 1518

    ★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • El Gran Viaje al País Pequeño

    ★★½

  • Little Fires Everywhere

    ★★½

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★½

  • The Grudge

    ★★

  • My Darling Supermarket

    ★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★

  • Cats

    ½

  • Little Women

    ★★★½

  • 1917

    ★★★

  • Mother-Child

    ★★★½

  • Suspension

    ★★★

  • Dark Waters

    ★★½

  • 1982

    ★★★½

  • El cuidado de los otros

    ★★½

  • Boat Rower Girl

    ★★

  • Last Christmas

    ★★½

  • Let It Snow

    ★½

  • The Fall

    ★★★½

  • El hombre que diseñó España

    ★★★½

  • The Forest of Love

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★½

  • Subject to Review

    ★★★★

  • Alelí

    ★★★½

  • Radio Silence

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★½

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

    ★★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★½

  • Billy

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★

  • A Sun

    ★★★½

  • The Moneychanger

    ★★★

  • Lina from Lima

    ★★★½

  • Ema

    ★½

  • Joker

    ★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • GUO4

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • Lonely Rivers

    ★★★

  • Heroic Losers

    ★★½

  • Vitalina Varela

    ★★★½

  • The Fever

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • El campeón del mundo

    ★★★★

  • Whitney Cummings: Can I Touch It?

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • A Rainy Day in New York

    ★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★

  • Black Magic for White Boys

    ★★★½

  • I Love You, Now Die: The Commonwealth v. Michelle Carter

    ★★★

  • Las facultades

    ★★★★

  • The August Virgin

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Domino

    ★★

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Matthias & Maxime

    ★★½

  • Dogs Don't Wear Pants

    ★★★

  • Fire Will Come

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Diego Maradona

    ★★★½