Sort by

liptonaminaa has logged 11 entries for films during February 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Triangle of Sadness

Triangle of Sadness

2022
×
★★★★
Edit this entry  
16
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★
Edit this entry  
15
Zoolander

Zoolander

2001
×
★★★
Edit this entry  
15
Loveless

Loveless

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Daisies

Daisies

1966
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Rashomon

Rashomon

1950
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Nope

Nope

2022
×
★★★
Edit this entry  
07
Piggy

Piggy

2022
×
★★½
Edit this entry  
04
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Edit this entry  
04
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★½
Edit this entry  
04
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Edit this entry