Olivia has logged 17 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★½
Edit this entry  
30
American Factory

American Factory

2019
×
★★★
Edit this entry  
30
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★
Edit this entry  
26
Brotherhood

Brotherhood

2018
×
★★★
Edit this entry  
25
I Lost My Body

I Lost My Body

2019
×
★★★
Edit this entry  
24
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Judy

Judy

2019
×
★★
Edit this entry  
19
Maleficent: Mistress of Evil

Maleficent: Mistress of Evil

2019
×
★★½
Edit this entry  
19
Bombshell

Bombshell

2019
×
★★½
Edit this entry  
19
Klaus

Klaus

2019
×
★★★
Edit this entry  
19
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★★
Edit this entry  
18
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★½
Edit this entry  
15
1917

1917

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Two Popes

The Two Popes

2019
×
★★★½
Edit this entry  
04
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★
Edit this entry  
01
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★
Edit this entry  
01
Pete's Dragon

Pete's Dragon

2016
×
★★½
Edit this entry