• Batman & Robin

    ½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • Suicide Squad

    ½

  • Man of Steel

    ★★

  • Justice League

    ★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Raiders of the Lost Ark

    ★★★★½

  • Batman

    ★★★½

  • Batman Begins

    ★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★★