• Flatland: The Film

    ★½

  • Mondo Trasho

    ★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★½

  • Identity Thief

    ★½

  • Beowulf

    ★½

  • Scoob!

    ★½

  • Sodomites

    ★½

  • Notes Towards an African Orestes

    ★½

  • Pigsty

    ★½

  • Camp Rock 2: The Final Jam

    ★½

  • The Rocky Horror Picture Show: Let's Do the Time Warp Again

    ★½

  • Oedipus Rex

    ★½

  • Good Luck Charlie, It's Christmas!

    ★½

  • Despicable Me 3

    ★½

  • Wave Sounds

    ★½

  • Grease Live

    ★½

  • Jimmy Timmy Power Hour 2: When Nerds Collide

    ★½

  • Partysaurus Rex

    ★½