• Flight of the Navigator

    ★★½

  • The Muppets' Wizard of Oz

    ★★½

  • The Colors of the Mountain

    ★★½

  • Path to War

    ★★½

  • Magic World of Ania

    ★★½

  • The Rites Of Mu

    ★★½

  • Ro.Go.Pa.G.

    ★★½

  • La Rabbia Di Pasolini

    ★★½

  • The Walls of Sana'a

    ★★½

  • The Silent Child

    ★★½

  • Ramen Shop

    ★★½

  • The Swimmers

    ★★½

  • Arabian Nights

    ★★½

  • The Pirates! In an Adventure with Scientists!

    ★★½

  • Love and Anger

    ★★½

  • La sequenza del fiore di carta

    ★★½

  • L'amore

    ★★½

  • The Purge: Anarchy

    ★★½