Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Big George Foreman

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Paint

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • Creed III

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Till

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Samaritan

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Mr. Malcolm's List

    ★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Close

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Shark Bait

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Blacklight

    ★½

  • Uncharted

    ★½

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • Resurrection

    ★★½

  • Fresh

    ★★½

  • The 355

    ★★½

  • American Underdog

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Operation Mincemeat

    ★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Robin Robin

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½