• Des

    Des

    ★★★★

    "I could never have stopped."
    تا به حال چیزی به این هولناکی ندیده بودم. صحنه‌ای که باعث شد ناخودآگاه اشک بریزم.

  • Minari

    Minari

    ★★★★

    رویای آمریکایی، خاک، قول‌های فراموش شده و هزاران چیز دیگر.

  • Akira

    Akira

    ★★★★

    His Kaneda's obsession was just so damn toxic.

  • House of Hummingbird

    House of Hummingbird

    ★★★★½

    و شاید شکننده‌ترین فیلمی بود که تا به حال دیده‌م. وقتی در گیر و دار فجایع، دنبال معنا و عشق بگردی. زمانی که بخشی از جهان، رو به پایانه.

  • Your Name Engraved Herein

    Your Name Engraved Herein

    ★★★½

    و وقتی فیلمی رو زندگی کردی.

  • I'm Thinking of Ending Things

    I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

    And yes! I'm literally thinking of ending things.

  • An Education

    An Education

    ★★★½

    و چه داستان ساده و زنانه‌ای.

  • The Quiet Family

    The Quiet Family

    ★★★

    بدشانسی و طمع توامان.

  • My Own Private Idaho

    My Own Private Idaho

    ★★★★

    مردان مغموم و زیبا.

  • Columbus

    Columbus

    ★★★★★

    Suffocating but healing.

  • Tony Takitani

    Tony Takitani

    ★★★

    فیلمی بر اساس داستان کوتاه موردعلاقه‌م از موراکامی. تنهایی بی‌حد و حصر سفید، خالی.

  • Bungo Stray Dogs: Dead Apple

    Bungo Stray Dogs: Dead Apple

    ★★★½

    در حال حاضر زندگیم به دو مرحله‌ی قبل از دیدن BSD و بعد دیدن BSD تقسیم شده.
    دقیقا همون‌قدر که مردم دازای رو دوست دارن، قلب من به چویا تعلق داره. کاملا معتقدم قدر کافی بهش پرداخته نشده با اون شخصیت و قدرت منحصربه‌فرد.
    اولین بار هم که فیتزجرالد و دارودسته‌ش رو دیدم، فکر نمی‌کردم شخصیتی پیدا بشه که از اینا منفورتر باشه؛ اما خداروشکر داستایوفسکی برامون جبران کرد. چه مرگته آخه مرد!