• We Need to Talk About Kevin

    ★★★★

  • The Child

    ★★★½

  • Dressed to Kill

    ★★★½

  • The Haunted Mansion

    ★★

  • The Addams Family

  • Maniac

    ★★★★

  • Dolls

    ★★★

  • The Poughkeepsie Tapes

    ★★

  • Would You Rather

    ★★★★

  • Truth or Dare

    ★★★½

  • Session 9

    ★★★

  • Trilogy of Terror

    ★★½

  • Dead of Night

    ★★½

  • Alone

    ★★★

  • It Chapter Two

    ½

  • Lost Highway

    ★★★½

  • Good Time

    ★★★½

  • The Nightingale

    ★★★½