Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Carl's Date

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Lewis Capaldi: How I'm Feeling Now

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★½

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • Cocaine Bear

  • Reality

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★

  • M3GAN

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Stutz

    ★★★½

  • Poker Face

  • Suzume

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Halloween Ends

  • Till

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Blackening

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★