• Men

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Dog

    ★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★

  • Moonfall

    ★½

  • Scream

    ★★★½

  • The King's Daughter

  • The 355

  • American Underdog

    ★★★

  • The King's Man

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ½

  • Clifford the Big Red Dog

  • Eternals

    ★½

  • Antlers

    ★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • The Alpinist

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Cursed

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Year of the Everlasting Storm

    ★★★

  • Annette

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • The Forever Purge

    ½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • In the Heights

    ★★★

  • Spirit Untamed

    ★½

  • F9

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Separation

    ½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Voyagers

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • The Unholy

  • Bad Trip

    ★★★