Sort by
  • PLUTO

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Circus Maximus

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • The Mother

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Troll

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • The Munsters

    ½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • Sanctuary

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Welcome to the Club

  • The Banshees of Inisherin

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • One Piece Film Red

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½