London has logged 58 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Laserblast

Laserblast

1978
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
Chopping Mall

Chopping Mall

1986
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
Demonic Toys

Demonic Toys

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Faces Places

Faces Places

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
One Cut of the Dead

One Cut of the Dead

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Fabulous Baron Munchausen

The Fabulous Baron Munchausen

1962
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Attorney

The Attorney

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
50 First Dates

50 First Dates

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Snowpiercer

Snowpiercer

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Redline

Redline

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Akira

Akira

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Drug King

The Drug King

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Throne

The Throne

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Us

Us

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Assassination Nation

Assassination Nation

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Invasion of the Body Snatchers

Invasion of the Body Snatchers

1956
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
High Noon

High Noon

1952
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Clapper

The Clapper

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Boogeyman

Boogeyman

2005
×
Read the review Edit this entry  
20
Social Animals

Social Animals

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Climax

Climax

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Kings of Summer

The Kings of Summer

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Burn Out

Burn Out

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
An Interview with God

An Interview with God

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Stranger

The Stranger

1946
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Flesh & Blood

Flesh & Blood

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Body

The Body

2018
×
Read the review Edit this entry  
15
Dismissed

Dismissed

2017
×
Read the review Edit this entry  
14
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Evil Genius

Evil Genius

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Hug

The Hug

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
New Year, New You

New Year, New You

2018
×
Read the review Edit this entry  
13
Down

Down

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
The Clovehitch Killer

The Clovehitch Killer

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Holy Mountain

The Holy Mountain

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
A Patch of Blue

A Patch of Blue

1965
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Black Cat, White Cat

Black Cat, White Cat

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Pooka!

Pooka!

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Treehouse

Treehouse

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Juanita

Juanita

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Room for Rent

Room for Rent

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Paddleton

Paddleton

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
How to Train Your Dragon 2

How to Train Your Dragon 2

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
How to Train Your Dragon

How to Train Your Dragon

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Barbie: Star Light Adventure

Barbie: Star Light Adventure

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Barbie Video Game Hero

Barbie Video Game Hero

2017
×
Read the review Edit this entry