Sort by
  • The Boogeyman

    ★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★½

  • Halloween Ends

  • Till

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Empire of Light

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • They/Them

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

  • Father of the Bride

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Close

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Moonfall

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Station Eleven

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Being the Ricardos

    ★★½