Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★

  • The Conference

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Nightwatch: Demons Are Forever

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The End We Start From

    ★★★½

  • The Queen of My Dreams

    ★★★★

  • They Shot the Piano Player

    ★★★

  • Gasoline Rainbow

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • Happy Ending

    ★★★

  • Saltburn

    ★★

  • Fingernails

    ★★★★

  • The Bikeriders

    ★★★½

  • Killer Book Club

    ★½

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

    ★★★

  • See You on Venus

    ★★½

  • Elevator Game

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • In the Fire

    ★★★

  • Through My Window: Across the Sea

    ★★

  • Jagged Mind

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Chasing Chasing Amy

    ★★★★★

  • My Fault

    ★½

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Last Summer

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Omen

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Four Daughters

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beautiful Disaster

    ★★

  • boygenius: the film

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Silver Haze

    ★★★★½

  • The Strays

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Passages

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Fair Play

    ★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★

  • Doors

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

  • Halloween Ends

    ★★½