Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Slumberland

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • The Midnight Club

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★