• South Park: The Pandemic Special

  • 8:46

  • The Lovebirds

  • The Wrong Missy

    ★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Playdate with Destiny

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★

  • Cats

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Abominable

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★★

  • The Egg

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Full Force

    ★★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • The Lion King

    ★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Our Godfather

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Kevin Hart: Irresponsible

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • Us

    ★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Paddleton

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Fyre

    ★★★½

  • Glass

    ★★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Shrek Retold

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • The Grinch

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Green Book

  • Suspiria

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • First Man

    ★★★½

  • Roma

    ★★★★

  • Extinction

    ★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★