Sort by
  • Madame Web

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★

  • Genie

    ★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★

  • The Marvels

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Trolls Band Together

    ★★

  • Kikoriki are Making a Movie

  • The Exorcist: Believer

  • Oracle

  • Saw X

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • The Equalizer 3

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • Strays

  • Gran Turismo

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Shooting Stars

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Elemental

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Jeanne du Barry

    ★★

  • Fast X

    ★★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★

  • The Little Mermaid

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Peter Pan & Wendy

  • Organ Trail

    ★★

  • Praise This

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • Scream VI

    ★★

  • A Little White Lie

    ★★

  • 65

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Creed III

    ★★★

  • 80 for Brady

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Eileen

    ★★

  • House Party

    ★★

  • Mummies

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • A Hollywood Christmas

    ★★

  • Violent Night

    ★★

  • A Christmas Mystery

    ★★

  • Holiday Harmony

    ★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

  • Strange World