Sort by
  • The Last Voyage of the Demeter

  • Sympathy for the Devil

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Hidden Strike

    ½

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Resident Evil: Death Island

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★½

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★½

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • The Boogeyman

    ★½

  • Asteroid City

    ★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

  • The Little Mermaid

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ½

  • Dead Ringers

    ★★★

  • The Covenant

    ★★

  • Ghosted

    ½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Ride On

    ★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

  • Air

    ★★

  • Joy Ride

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Hypnotic

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ½

  • Inside

    ★★★

  • Reality

    ★★

  • Unlocked

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Sharper

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • The Starling Girl

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Run Rabbit Run

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★½

  • The Old Way

    ★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Narvik

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • The Apology

  • Babylon

    ★★★½

  • Bed Rest

    ★★

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★

  • Violent Night

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ½

  • A Christmas Mystery

    ★★

  • Decibel

    ★½

  • Spirited

  • Falling for Christmas

  • Catering Christmas

  • Jolly Good Christmas

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★