Sort by
  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • A Loud House Christmas

    ★★½

  • South Park: Post COVID

  • All Too Well: The Short Film

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Old

  • Black Widow

    ★★½

  • VINE

  • Bo Burnham: Inside

  • Ring

  • Cruella

    ★★★

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • The Wooden Man

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Tom & Jerry

  • Pilots

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Dory Finding

  • WandaVision

    ★★★½

  • Ratatouille: The TikTok Musical

  • The Strange Case Of Vídeo Brinquedo || Official Short Documentary ||

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Mank

    ★★½

  • The Queen's Gambit

  • Earwig and the Witch

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★

  • Tenet

    ★★

  • The Tax Collector

    ★★★

  • Hamilton

    ★½

  • Coming Out

  • Bath Tub

  • Rhubarb

  • The Hunt

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Norm of the North: Family Vacation

  • Onward

    ★★★

  • Snow Globe: A Breaking Bad Short

  • The Father

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Spree

    ★★★

  • Star Wars Collection

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★