• Pôr do Sol

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 3

  • Stillwater

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★½

  • The White Tiger

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★

  • Mank

    ★★★★

  • Holidate

    ★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • 365 Days

    ½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Bombshell

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • A Rainy Day in New York

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • As Happy As Possible

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★★★

  • The Dirt

    ★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★

  • Brexit: The Uncivil War

    ★★

  • Vice

    ★★★★★

  • Instant Family

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Green Book

    ★★★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • The Kissing Booth

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Red Sparrow

    ★★★★★

  • Three Identical Strangers

    ★★★★★

  • Wonder

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★

  • A Dog's Purpose

    ★★★★

  • Lion

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★½

  • Bad Moms

    ★★★★

  • Neighbors 2: Sorority Rising

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★★★

  • Magic Mike XXL

    ★★★★★

  • Paper Towns

    ★★★

  • Inside Out

    ★★★★★

  • The Age of Adaline

    ★★★½

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★

  • Big Hero 6

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • Still Alice

    ★★★★

  • The Good Lie

    ★★★½

  • 22 Jump Street

    ★★★★★

  • The Fault in Our Stars

    ★★★★★

  • Neighbors

    ★★★½

  • Chef

    ★★★