Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Our Father

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★

  • Morbius

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Louis Theroux's Forbidden America

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Pam & Tommy

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Am I Ok?

  • Hatching

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • The 355

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Landscapers

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Love Hard

  • Hypnotic

    ★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • The Rescue

    ★★★★★

  • Maid

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • My Son

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Procession

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Belfast

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★