Sort by
  • Sons

  • Lover, Stalker, Killer

    ★★½

  • American Nightmare

    ★★★★

  • Mean Girls

    ★½

  • The Prison Confessions of Gypsy Rose Blanchard

  • Anyone But You

    ★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

  • Wonka

    ★★

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • The Color Purple

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★★

  • Love Has Won: The Cult of Mother God

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★½

  • Foe

  • Saw X

    ★★★

  • The Practice

    ★★★½

  • The Super Models

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

  • The Burial

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Woman of...

    ★★★★

  • Gasoline Rainbow

    ★★½

  • Holly

    ★★★½

  • Scout's Honor: The Secret Files of the Boy Scouts of America

    ★★★½

  • Daaaaaalí!

    ★★★½

  • Io Capitano

    ★★★★

  • Origin

    ★★½

  • Green Border

    ★★★★

  • Bill Douglas - My Best Friend

    ★★★★

  • Ryuichi Sakamoto | Opus

    ★★★★

  • Hit Man

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★★

  • Coup de Chance

    ★★

  • Making Of

    ★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★

  • Hesitation Wound

    ★★★½

  • Menus Plaisirs – Les Troisgros

    ★★★★

  • The Beast

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★½

  • The Universal Theory

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★★½

  • Adagio

    ★★

  • AGGRO DR1FT

  • The Promised Land

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • The Pigeon Tunnel

  • Janet Planet

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Fingernails

    ★★½

  • Saltburn

    ★½

  • Upon Open Sky

    ★★★

  • DogMan

    ★★★

  • Ferrari

    ★★★½

  • El Conde

    ★★

  • Hollywoodgate

    ★★★½

  • Strays

  • Telemarketers

    ★★½

  • The Human Surge 3

    ★★★★