• Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★½

  • The Social Network

    ★★★½

  • Up

    ★★★★★

  • WALL·E

    ★★★★

  • Ratatouille

    ★★★★

  • The Incredibles

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★★★

  • Finding Nemo

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★★

  • Titanic

    ★★★½

  • Toy Story

    ★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Back to the Future

    ★★★★★