Sort by
  • Bob Marley: One Love

    ★★½

  • Mean Girls

    ★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • Menus Plaisirs – Les Troisgros

    ★★★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Jack L. Warner: The Last Mogul

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • A Fabled Holiday

    ★★★½

  • Neil Young: Harvest Time

    ★★★½

  • Violent Night

  • A Christmas Cookie Catastrophe

    ★★★½

  • My Southern Family Christmas

    ★★★

  • Three Wise Men and a Baby

    ★★★★

  • Christmas at the Golden Dragon

    ★★½

  • Our Italian Christmas Memories

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★½

  • Ghosts of Christmas Always

    ★★½

  • A Cozy Christmas Inn

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★