Sort by
  • Heart of Stone

    ½

  • Perfect Addiction

  • 80 for Brady

  • Missing

    ★½

  • You People

    ★½

  • Dog Gone

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★½

  • Shotgun Wedding

    ★½

  • Babylon

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • M3GAN

    ★★

  • The Marriage App

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★

  • Troll

    ★★

  • Violent Night

    ★★

  • Something from Tiffany's

  • Spoiler Alert

    ★½

  • Ghislaine Maxwell: Filthy Rich

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★½

  • The Menu

    ★★½

  • Spirited

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Slumberland

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Sean eternos: Campeones de América

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★½

  • On the Line

    ★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The School for Good and Evil

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

  • She Said

    ★½

  • Black Adam

    ★★

  • Rosaline

    ★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • En Primera Persona: Lionel Messi

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Entergalactic

    ★½

  • The Munsters

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Bandit

    ★★½

  • Smile

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★

  • Meet Cute

    ★½

  • The State Funeral of HM Queen Elizabeth II

    ½

  • Amsterdam

    ★★

  • Creedence Clearwater Revival (Travelin' Band) - Live at the Royal Albert Hall 1970

    ★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Do Revenge

    ★½

  • Devotion

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Sick

    ★½

  • Catherine Called Birdy

    ★½

  • Wendell & Wild

    ★★

  • My Policeman

  • The Fabelmans

    ★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★½

  • Causeway

    ★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★½

  • No Limit

    ★★

  • Bros

  • About Fate

    ★★