trin has logged 12 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Unhinged

Unhinged

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3

2017
×
Edit this entry  
30
Pitch Perfect 2

Pitch Perfect 2

2015
×
★★½
Edit this entry  
30
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★★
Edit this entry  
28
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Father

The Father

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Mank

Mank

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Shrek 2

Shrek 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry