Sort by
  • 65

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Marry Me

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Dune

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Hollywood

  • Love Wedding Repeat

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Men in Black: International

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Dumbo

    ★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Dumplin'

    ★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★½

  • Instant Family

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • I Dream of Dance

    ★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★★½

  • Boy Erased

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★

  • Roma

    ★★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Love, Simon

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Unicorn Store

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Diana: In Her Own Words

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★