Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★

  • Madame Web

  • Argylle

    ★★½

  • Mean Girls

    ★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Saw X

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Morbius

    ½

  • The Batman

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Run

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★½

  • The Weeknd: After Hours

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Shirley

    ★★★