Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Beast

    ★★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Honor Society

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Brian and Charles

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Rushed

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★