• The Awakening of Lilith

  • Mortal Kombat

  • Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

  • Raya and the Last Dragon

  • Willy's Wonderland

  • Framing Britney Spears

  • Prisoners of the Ghostland

  • In the Earth

  • Live In San Francisco '16

  • Mr. Bungle - The Night They Came Home

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • October 17th 2020

  • Soul

  • Zappa

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

  • Hubie Halloween

  • South Park: The Pandemic Special

  • I'm Thinking of Ending Things

  • My Brain is Screaming to Rest

  • The New Mutants

  • Tenet

  • An American Pickle

  • Passing MMXX

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Ratty

    ★★★★★

  • Dusty II: Rusty's Revenge

    ★★★★★

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • Cyclic

    ★★★★½

  • Patton Oswalt: I Love Everything

  • The Forest of Love: Deep Cut

  • Chunky Shrapnel

    ★★★★★

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★★★

  • Cursed Films

    ★★★★

  • The Skywalker Legacy

    ★★★★★

  • Bloodshot

  • Devs

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

  • Sungazer

    ★★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • Wendy

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

  • Promising Young Woman

  • Possessor

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★

  • Baker 4

  • Doctor Sleep

  • Watchmen

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★½

  • The Forest of Love

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Addams Family

  • Primal

    ★★★★★

  • Sturgill Simpson Presents Sound & Fury

  • The Irishman

  • 3 from Hell

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Color Out of Space

  • Fulci for Fake

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ad Astra

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Nimic

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★★