• Hilda and the Mountain King

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • PROCESIÓN

    ★★★★★

  • Hawkeye

  • House of Gucci

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★½

  • Louise

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Últimas Flores

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Maya and the Three

    ★★★★

  • Robin Robin

  • Photocopier

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Contretemps

  • The Good Boss

  • Squid Game

    ★★★★

  • Help

    ★★★★½

  • The Heike Story

  • Se Escapa el Gas

    ★★★★★

  • Yuni

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Bones

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • Operation Hyacinth

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

  • Nitram

    ★★★★

  • Sonny Boy

  • Pig

  • Prayers for the Stolen

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Lamb

  • Titane

    ★★★★½

  • Bergman Island

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Innocents

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Unclenching the Fists

  • Compartment No. 6

    ★★★★½

  • The Summit of the Gods

  • Playground

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Black Widow

  • Annette

  • Far From the Tree

  • The Novice

  • Loki

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Cruella

  • Four Roads

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • The Underground Railroad

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Shadows House

  • Joji

  • Super Cub